Trainingsschema
Dit schema loopt van 17-1-2022 t/m 23-1-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD2 zaal Mammoet hal 2
17:00 - 18:00 MD4 zaal Tobbepad, Sporthal
22:00 - 23:00 D30A zaal Mammoet hal 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JC1 zaal Gijs van Wijk
Olivier Abee
Mammoet hal 2
17:00 - 18:00 MC1 Z training Dirk Doop
Zoë van den Heuvel
Tobbepad, Sporthal
18:00 - 19:00 JA1 Z training Martijn van Duffelen
Olivier Böhmer
Mammoet hal 2
18:00 - 19:00 MC2 zaal Joachim van der Have Tobbepad, Sporthal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 zaal Brittenburg
17:00 - 18:00 M8E2 zaal Brittenburg
17:00 - 18:00 MC5 zaal Mammoet hal 2
17:00 - 18:00 MD3 zaal Tobbepad, Sporthal
18:00 - 19:00 D4 zaal Bart van Raalte Mammoet hal 1
18:00 - 19:00 MB2 zaal Hans Laoh Zebra
18:00 - 19:00 MB3 zaal Tobbepad, Sporthal
19:00 - 20:00 MA3 zaal Frank Walraven
Robert Mannke
Zebra
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD1 Z training Demi Schulenklopper
Hidde Frenk
Ralph Wagemakers
Tobbepad, Sporthal
18:00 - 19:00 M6E2 zaal Brittenburg
19:00 - 20:00 M8E1 zaal Brittenburg
22:00 - 23:00 D1 zaal Dirk Doop
Ramon Nieuwenhoff
Mammoet hal 2
22:00 - 23:00 D11 zaal Dirk Doop Mammoet hal 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MA4 zaal Bart van Raalte Tobbepad, Sporthal
17:00 - 18:00 MB4 zaal Zebra
17:00 - 18:00 MC3 zaal Mammoet hal 1
17:00 - 18:00 MC4 zaal Joachim van der Have Mammoet hal 2
18:00 - 19:00 D3 zaal Mammoet hal 1
18:00 - 19:00 JB2 zaal Gijs van Wijk Mammoet hal 2
18:00 - 19:00 M6E1 zaal Brittenburg
18:00 - 19:00 MA1 zaal Bart van Raalte Tobbepad, Sporthal
19:00 - 20:00 D2 zaal Bart van Raalte Tobbepad, Sporthal
19:00 - 20:00 ZAALBLOK Rik van Tussenbroek
Frank de Man
Lisa Pijnacker
Brittenburg CDE keepers
20:00 - 21:00 H2 zaal Dirk Doop Tobbepad, Sporthal
20:00 - 21:00 ZAALBLOK Rik van Tussenbroek
Frank de Man
Lisa Pijnacker
Brittenburg AB+Sen keepers
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 MB3 zaal Tobbepad, Sporthal Oefenpotje
14:00 - 15:00 MB4 zaal Tobbepad, Sporthal Oefenpotje
15:00 - 16:00 MC3 zaal Tobbepad, Sporthal extra training of oefenpotje
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 MD12 zaal Tobbepad, Sporthal oefenpotje
09:30 - 11:00 MD2 zaal Tobbepad, Sporthal oefenpotje
11:00 - 12:00 D1 zaal Tobbepad, Sporthal oefenpot
11:00 - 12:00 D11 zaal Tobbepad, Sporthal oefenpot
12:00 - 13:00 MB2 zaal Tobbepad, Sporthal oefenpot
12:00 - 13:00 MC1 zaal Tobbepad, Sporthal oefenpot
13:00 - 15:00 JD1 zaal Tobbepad, Sporthal drieluik -mini toernooitje
13:00 - 15:00 MD3 zaal Tobbepad, Sporthal drieluik -mini toernooitje
13:00 - 15:00 MD4 zaal Tobbepad, Sporthal drieluik -mini toernooitje
Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
28-1    Klaverjassen
10-2    Bestuursvergadering
23-2    Coachavond JJ
25-2    Klaverjassen
9-3    Bestuursvergadering
25-3    Klaverjassen
14-4    Bestuursvergadering
Hele agenda
Handige links