Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 januari | jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MF1 50808 HC Ypenburg MF2 33 11:30 12:00 'S-GRAVENHAGE info
MF1 50795 hdm MF7 33 10:00 11:00 'S-GRAVENHAGE info
Let op: Uittenue mee!   
MixF2 50978 HV Westland MF2 29 10:30 11:00 VLAARDINGEN info
MixF2 51013 VMHC Pollux MF1 29 11:10 12:00 VLAARDINGEN info
Let op: Uittenue mee!   
MixF3 51102 VMHC Pollux MF3 29 11:10 12:00 VLAARDINGEN info
Let op: Uittenue mee!   
MixF3 51098 VMHC Pollux JF1 29 10:10 11:00 VLAARDINGEN info
Let op: Uittenue mee!   

26 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E2 zaal 40668 HCRB M8E3 0 10:15 10:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
M8E2 zaal 40775 M.H.C. Krimpen M8E1 0 11:35 12:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
M8E3 zaal 39795 R.H.V. Leonidas M8E4 20 12:00 12:50 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
M8E3 zaal 39560 HCRB M8E2 20 11:20 12:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
MA3 zaal 49297 D.H.C. Hudito MA2 25 15:45 16:40 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MA3 zaal 49294 HC Ypenburg MA4 25 16:25 17:20 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MC2 zaal 45589 V.M.H.C. CARTOUCHE MC4 15 08:55 09:40 WADDINXVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
MC2 zaal 45601 HC Waddinxveen MC1 15 09:35 10:20 WADDINXVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
ME6 zaal 39972 Berkel Rodenrijs ME8 0 08:15 08:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ME6 zaal 40095 Hockey Club Rotterdam ME15 0 09:35 10:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ME7 zaal 40313 HC Capelle ME4 0 08:15 08:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ME7 zaal 40204 HCRB ME5 0 09:35 10:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ME8 zaal 38214 Hockey Club Rotterdam ME21 20 11:20 12:10 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
ME8 zaal 38338 HV Bleiswijk ME5 20 12:00 12:50 BLEISWIJK
Let op: Uittenue mee!   
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
ME9 zaal 37459 HC Ypenburg ME9 30 08:40 09:40 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ME9 zaal 37245 hdm ME15 30 08:00 09:00 'S-GRAVENHAGE
Let op: Uittenue mee!   
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40555 ZAAL Krimpen M8E1 - HCRB M8E3 0 11:25 11:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ZAALBLOK 40406 ZAAL Capelle ME4 - HCRB ME5 0 09:25 09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37528 ZAAL Berkel-Rodenrijs J8E3 - Schiedam J8E1 0 11:25 11:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39861 ZAAL Berkel-Rodenrijs ME8 - Rotterdam ME15 0 09:25 09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
J8E1 zaal 39171 Hockey Club Rotterdam J8E2 25 12:35 13:30 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
J8E1 zaal 39273 Berkel Rodenrijs J8E2 25 13:15 14:10 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
J8E2 zaal 37747 HC Schiedam J8E1 0 11:35 12:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
J8E2 zaal 37637 Berkel Rodenrijs J8E3 0 10:15 10:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
JB2 zaal 46044 HC Pijnacker JB2 25 14:20 15:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
JB2 zaal 46049 HC Schiedam JB2 25 15:00 16:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
JE3 zaal 37631 HC De IJssel JE2 25 11:15 12:10 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
JE3 zaal 37736 Hockey Club Rotterdam JE8 25 10:35 11:30 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1


Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
25-1    Klaverjassen
9-2    Carnavalsfeest D- en E-je
16-2    Après-ski toernooi
22-2    Klaverjassen
16-3    James Bond feest (B-jeugd
17-3    SuperSunday & huldiging z
29-3    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links