2-6-2020 |
Beste spelers en ouders,
Na een lange periode van social distance, geen hockey trainingen en het vervroegd stoppen van de hockeycompetitie, worden de hockeytrainingen voor alle junioren vanaf de week van 1 juni weer hervat zoals het seizoen gestart is. Toch komt ook het einde van het seizoen 2019-2020 snel dichtbij: vanaf maandag 15 juni is het hockeyseizoen 2019-2020 officieel beëindigd.
Dit betekent dat er vanaf 2 juni een periode aankomt waarop enerzijds de hockeytrainingen voor junioren weer hervat worden zonder beperkingen, de teamindelingen voor seizoen 2020-2021 bekend worden gemaakt en gekeken wordt wat de mogelijkheden zijn om na de social distance de hockeyvelden een aantal weken langer beschikbaar te stellen om door te trainen of interne oefenwedstrijden te spelen.
Hierbij een overzicht van belangrijke data:
Trainen in de periode 15 juni t/m 3 juli GMHC geeft de nieuwe teams graag de gelegenheid om in de periode vanaf 15 juni t/m 3 juli gebruik te maken van de velden, op de tijden van de nieuwe trainingsplanning 2020-2021. Wil je hier gebruik van maken, zoek dan contact met de trainer(s) van de nieuwe teams en/of een ouder die de trainingen zouden willen begeleiden. Voor advies over trainingen en oefeningen kan je terecht bij Siem, Dirk of Bart. Belangrijk daarbij is dat voor de trainer/ouder tot nader order de Corona-richtlijnen blijven gelden.
Let's Roll Day
Voor de E- en F-jeugd zal er een alternatieve Let's Roll bijeenkomst worden georganiseerd, de teams worden hierover geïnformeerd door de Jongste Jeugd Commissie. Voor de Junioren D t/m A wordt per lijn bij de nieuwe teams door de Lijncoördinatoren geïnventariseerd of er behoefte is aan een aangepaste vorm van de Let’s Roll Day. Het blijft belangrijk om ruim voordat het nieuwe seizoen start per team helder te hebben wie invulling gaat geven aan de rollen van teammanager en coach(es) van het team. Gezien de bijzondere omstandigheden in deze Coronatijd verzoeken we de ouders om ook op dit gebied flexibel te zijn en mee te denken met het geven van invulling aan deze teamrollen. De Lijncoördinatoren zijn het aanspreekpunt voor de nieuwe teams en hebben ook hier een adviserende rol naar de nieuwe teams toe. Neem dus gerust contact met hen op!
Tot slot wil het bestuur graag het technisch kader, elftalcie, jongste jeugdcie en alle andere vrijwilligers hartelijk bedanken voor hun inspanningen om, binnen alle beperkingen, een zo goed mogelijke seizoensafsluiting te realiseren en het nieuwe seizoen vorm te geven. Hopelijk kunnen we het nieuwe seizoen weer zo normaal mogelijk beginnen! Zoals gebruikelijk houden we jullie via de GMHC website en Lisa op de hoogte van eventuele aanpassingen in maatregelen. Met sportieve groet,
Bestuur |
![]() |
20-1 | Bestuursvergadering |
10-2 | Bestuursvergadering |
10-3 | Bestuursvergadering |
14-4 | Bestuursvergadering |
12-5 | Bestuursvergadering |
9-6 | Ledenvergadering |
Hele agenda |