Trainingsschema
Dit schema loopt van 5-12-2022 t/m 11-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MO12-4 zaal Eva van der Linden
Lizzie van Gastel
Mirte van Nieuwenborg
Tess Geers
Mammoet hal 2
17:00 - 18:00 MO14-2 Zaaltraining Dionne Mannke
Frank Walraven
Dick van Dijkhal
22:00 - 23:00 Dames O25-2 zaal Bart van Raalte Mammoet hal 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MO12-1 zaal Dirk Doop Mammoet hal 2
17:00 - 18:00 MO12-12 zaal Marieke van Kampen Mammoet hal 2
17:00 - 18:00 MO14-1 zaal Bart van Raalte
Julia Vis
Lynn Eijkelhof
Dick van Dijkhal Mo14-1 en Mo14-12
17:00 - 18:00 MO14-12 zaal Dick van Dijkhal Mo14-1 en Mo14-12
18:00 - 19:00 JO18-1 zaal Hidde Frenk
Marc Becht
Olivier Böhmer
Dick van Dijkhal JO18-1 en JO18-11
18:00 - 19:00 JO18-11 zaal Dick van Dijkhal JO18-1 en JO18-11
18:00 - 19:00 MO18-1 zaal Dirk Doop
Christiaan de Waal
Mammoet hal 2 Oefenwedstrijd
18:00 - 19:00 MO18-11 zaal Iris van de Wiel
Martijn van Duffelen
Mammoet hal 2 Oefenwedstrijd
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MO9-1 zaal Brittenburg
17:00 - 18:00 MO10-1 zaal Brittenburg
17:00 - 18:00 MO16-2 zaal Hans Laoh Mammoet hal 1
17:00 - 18:00 MO16-3 zaal Dionne Mannke Dick van Dijkhal
17:15 - 18:15 MO14-5 zaal Eline Mannke Mammoet hal 2
18:00 - 19:00 JO16-1 zaal Gijs van Wijk
Olivier Abee
Zebra
18:00 - 19:00 MO18-2 zaal Hans Laoh Mammoet hal 1
18:00 - 19:00 MO18-3 zaal Frank Walraven
Robert Mannke
Dick van Dijkhal
19:00 - 20:00 Heren 2 zaal Dirk Doop
Hans Laoh
Zebra
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JO9-1 zaal Brittenburg
17:00 - 18:00 MO12-1 Zaaltraining Bart van Raalte
Ralph Wagemakers
Dick van Dijkhal
18:00 - 19:00 D30-1 zaal Katja van Schie
Marieke van Kampen
Brittenburg
18:00 - 19:00 MO18-1 Zaaltraining Christiaan de Waal
Corvin Janssen
Dick van Dijkhal
22:00 - 23:00 Dames O25-1 zaal Bart van Raalte Mammoet hal 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JO10-1 zaal Brittenburg
17:00 - 18:00 MO12-2 Zaaltraining Charlotte van Duffelen
Fransje Derksen
Marilene Meijerink
Nina Schulenklopper
Mammoet hal 2
17:00 - 18:00 MO12-3 Zaaltraining Elin Anker Zebra
17:00 - 18:00 MO14-1 Zaaltraining Bart van Raalte
Julia Vis
Lynn Eijkelhof
Dick van Dijkhal
17:00 - 18:00 MO14-3 zaal Eline Mannke Mammoet hal 1
18:00 - 19:00 Trainingsgroep Brittenburg
18:00 - 19:00 MO16-1 Zaaltraining Joachim van der Have
Martijn van Duffelen
Mammoet hal 1
18:00 - 19:00 MO16-4 zaal Dionne Mannke Mammoet hal 2
18:00 - 19:00 MO18-4 zaal Bart van Raalte Dick van Dijkhal
19:00 - 20:00 Dames 11 zaal Dirk Doop Dick van Dijkhal Oefenwedstrijd tegen Bleiswijk D1, fluiten: Max Laoh en Ramon/Dirk
Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
9-12    hockeyfeest 16+
17-12    Kerstdiner voor alle O8 t
23-12    Klaverjassen
27-1    Klaverjassen
24-2    Klaverjassen
31-3    Klaverjassen
28-4    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links