Trainingsschema
Dit schema loopt van 16-5-2021 t/m 23-5-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Instroom JJ veld 1 & Siem + Hidde
16:00 - 17:00 M6E1 Anna Drenth
Elin Anker
Noor Schoonman
veld 1 & Siem + Hidde
16:00 - 17:00 M6E2 Fenne Hoeboer
Jula Hoeboer
veld 1 & Siem + Hidde
16:00 - 17:00 M6E3 Veerle van der Have
Vienna Dirksz
veld 1 & Siem + Hidde
17:15 - 18:45 JB2 veld 3 - AB Hidde Frenk
17:15 - 18:45 MD2 Fay Liem
Zoë van den Heuvel
veld 1 - CD
17:15 - 18:45 MD3 Eva Ehlert
Sietske Marinusse
Julia Wawrzyniak
Eva van der Linden
veld 1 - AB
17:15 - 18:45 MD4 Roos Blijleven
Myrthe van der Kraan
veld 2 - AB
17:45 - 19:15 MB3 Frank Walraven
Robert Mannke
veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Keep MD1-MD2-MD3-MC2-MC5-MB5-JC2-JD1 Laura Odijk
Rik van Tussenbroek
Frank de Man
Cecile Noordermeer
Lisanne van de Leur
veld 4 half
19:00 - 20:00 Keepercarrousel Jeugd Laura Odijk
Rik van Tussenbroek
Frank de Man
veld 4 half - AB
19:00 - 20:00 Keepers MA1-JB1-MB1-MC1-MC4-JC1 Laura Odijk
Rik van Tussenbroek
Frank de Man
veld 4 half - CD
19:00 - 20:30 MB1 Corvin Janssen
Sophie Janssen
veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Hans Laoh veld 1 - AB
19:00 - 21:15 trimhockey maandag 19.30 Saskia Appels
Peter Herbert
veld 3
19:30 - 21:00 MA2 veld 2 2x H1
19:30 - 21:00 MA3 veld 2 2x H1
20:00 - 21:00 Keepers D3-D4-JA1 Rik van Tussenbroek veld 4 half
20:45 - 22:15 trimhockey maandag 20.45 Joeri Bertels veld 1
21:15 - 22:15 Cursus / TK GMHC veld 2 TK avonden - train de trainer
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MC3 Bart van Raalte veld 1 - CD
16:30 - 18:00 MC5 veld 1 - AB Zoë vd Heuvel?
17:00 - 18:30 JC1 Gijs van Wijk
Olivier Abee
veld 2 - CD
17:00 - 18:30 JC2 Douwe van der Linde
Ijsbrand van der Linde
veld 2 - AB
17:00 - 18:30 MB5 Bram Timmerarends veld 4 half
18:15 - 19:45 MD1 Floor Planteydt
Hidde Frenk
veld 1 - AB
18:45 - 20:15 JA1 Joachim van der Have
Martijn van Duffelen
veld 2 - CD
18:45 - 20:15 JB1 Olivier Böhmer veld 4 half
18:45 - 20:15 MA1 Amber van Wanrooij
Bart van Raalte
veld 1 - CD
18:45 - 20:15 MC1 Noa Liem
Mirthe Das
veld 2 - AB
20:15 - 22:00 Dames 1 Dirk Doop veld 1
20:30 - 22:15 Heren 1 Robert Noall veld 2
20:30 - 22:00 MA4 Bart van Raalte veld 4 half
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:15 - 15:15 F 1e jaars groep veld 1 - AB Siem Leijdekkers Stagiaires sport&bewegen
14:15 - 15:15 J8E1 Bart van Raalte veld 1 - CD
15:15 - 16:15 Instroom JJ 2 veld 4 half
15:30 - 16:30 F 2e jaars groep veld 1 - AB Siem & Ralph
15:30 - 16:30 Instroom JJ veld 1 - AB Siem & Ralph
15:30 - 16:30 JF1 veld 1 - AB Siem & Ralph
15:30 - 16:30 M6E1 Bart van Raalte
Esmée Frenk
Joolz Bunnik
veld 1 - CD
15:30 - 16:30 M6E2 Bart van Raalte
Julia van Grieken
Vera Eduard
veld 1 - CD
15:30 - 16:30 MF1 veld 1 - AB Siem & Ralph
15:30 - 16:30 MIXF1 veld 1 - AB Siem & Ralph
16:45 - 17:45 M6E3 Jurre in 't Veld veld 1 - CD Siem & Ralph
16:45 - 17:45 M8E1 Gerben Enderman
Sascha Verkleij
veld 1 - AB Siem & Ralph
16:45 - 17:45 M8E2 Emilie Bloemers
Jolien van de Leur
veld 1 - AB Siem & Ralph
16:45 - 17:45 M8E3 Benjamin van Jaarsveld
Pepijn van Kampen
veld 1 - CD Siem & Ralph
16:45 - 18:15 MC5 Bart van Raalte veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Funkey Loek van Nieuwenborg
Merel Smit
Olivia van Gastel
veld 4 half
17:00 - 18:30 MC3 Joachim van der Have veld 3 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Isis Kok
Jitta Spruit
veld 2 - AB
18:00 - 18:45 Keeperscarrousel JJ Casper Kaub
Lisanne van de Leur
Laura Odijk
veld 1 - AB
18:15 - 19:45 MB5 Peter Herbert veld 2 - CD
18:15 - 19:45 MC4 Aafje Timmerarends
Dionne Mannke
Merle van Gulik
veld 4 half
18:30 - 20:00 JD1 Loek van Nieuwenborg
Tjerk van Nieuwenborg
veld 2 - AB
18:30 - 20:00 MA3 veld 3 - CD Hockeywerkt
18:30 - 20:00 MB4 veld 3 - CD Hockeywerkt
18:30 - 20:00 MC2 Joachim van der Have veld 3 - AB
18:45 - 20:15 MB2 Hans Laoh veld 1 - CD
19:00 - 20:30 JB2 Bart van Raalte veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 veld 2 - AB Hockeywerkt
20:00 - 21:30 Dames 4 veld 2 - CD Hockeywerkt
20:00 - 21:30 JA2 Joachim van der Have veld 3 - AB
20:00 - 21:30 MB3 Frank Walraven
Robert Mannke
veld 4 half
20:30 - 22:00 Dames 2 Bart van Raalte veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Tjerk van Nieuwenborg veld 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MC1 Bart van Raalte
Dana Dijkgraaf
veld 1 - CD
16:45 - 18:15 MC4 Anniek van Gent
Quinte Krol
veld 3 - AB
16:45 - 18:15 MD2 Josephine Junte
Maaske Anker
Yente Schols
veld 2 - AB
16:45 - 18:15 MD3 Demi Blok
Nikki Rensen
veld 2 - CD
17:00 - 18:30 JC1 Gijs van Wijk
Sander van Duffelen
veld 1 - AB
17:00 - 18:30 JC2 Didier de Werd
Milan Staring
veld 4 half
18:15 - 19:45 MD1 Floor Planteydt
Hidde Frenk
veld 3 - CD
18:30 - 20:00 JD1 Tjerk van Nieuwenborg
Micha Sarneel
Sam de Joode
veld 2 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Jasmijn van Groen veld 3 - AB
18:45 - 20:15 JA1 Jaap Frankema
Joachim van der Have
veld 1 - CD
18:45 - 20:15 JB1 Olivier Böhmer veld 1 - AB
18:45 - 20:15 MA1 Amber van Wanrooij
Bart van Raalte
veld 4 half
18:45 - 20:15 MB1 Abbey Dijkgraaf
Dirk Doop
veld 2 - AB
20:30 - 22:15 Heren 1 Robert Noall veld 1
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A veld 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 trimhockey vrijdag Saskia Appels veld 1
16:15 - 17:45 keepers Trainingsgroep veld 4 half Laura Odijk - Trophy team
16:15 - 17:15 J8E1 Fos de Groot
Nils van der Zijde
veld 2 - AB Hockeywerkt
16:15 - 17:15 M8E1 Bart van Raalte
Charlotte van Duffelen
Marilene Meijerink
veld 1
16:15 - 17:15 M8E2 Philo Oudendijk
Lieke Graalman
veld 1
16:15 - 17:15 M8E3 Bart van Raalte
Eline Mannke
Lieke van Hooidonk
veld 1
16:30 - 18:00 MB5 Bram Timmerarends
Peter Herbert
veld 3
17:15 - 18:45 Cursus Trainingsgroep veld 2 - CD Trophy Team Olympiakos - Dionne Mannke
17:30 - 19:00 MA4 Bart van Raalte veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MB4 veld 1 - AB Hockeywerkt
17:45 - 19:15 MC2 Laura Odijk veld 4 half
19:30 - 21:00 Dames 2 Bart van Raalte veld 1
19:30 - 21:00 Dames 3 veld 2 Hockeywerkt
19:30 - 21:00 Dames 4 veld 2 Hockeywerkt
Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
9-6    Ledenvergadering
14-7    Bestuursvergadering
8-9    Bestuursvergadering
14-10    Bestuursvergadering
11-11    Bestuursvergadering
8-12    Algemene Leden Vergaderin
13-1    Bestuursvergadering
Hele agenda
Handige links