Trainingsschema
Dit schema loopt van 1-6-2020 t/m 7-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 trimhockey maandag 19.30 Saskia Appels veld 2 - CD
19:00 - 20:30 JD1 Loek van Nieuwenborg
Mark Verwoert
Tjerk van Nieuwenborg
veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Corvin Janssen veld 1 - AB
19:45 - 21:15 JA1 Olivier Böhmer veld 2 - AB
19:45 - 20:45 trimhockey maandag 19.30 Saskia Appels veld 2 - CD
20:45 - 22:15 trimhockey maandag 20.45 Joeri Bertels veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JC1 Bart van Raalte veld 1 - AB
17:00 - 18:00 J6E1 Bas Ligthart veld 4 half &1x JB1
17:00 - 18:30 JC2 Gijs van Wijk veld 3 - AB
17:00 - 18:30 MD3 Cato Krol
Phileine van der Aa
veld 1 - CD
17:00 - 18:30 MD4 Dionne Mannke
Merle van Gulik
Nienke Mebius
veld 2 - AB
17:00 - 18:30 MD5 Demi Blok
Marit van Silfhout
Nikki Rensen
veld 2 - CD
18:00 - 19:30 MC4 Peter Herbert veld 3 - CD
18:45 - 20:15 JA2 Daniel van Liempd veld 3 - AB &1x H1
18:45 - 20:15 JB1 Dirk Doop
Martijn van Duffelen
veld 1 - AB
18:45 - 20:15 MB1 Bart van Raalte veld 1 - CD
18:45 - 20:15 MB3 Bas Ligthart veld 4 half
18:45 - 20:15 MC1 Pax van Nieuwpoort veld 2 - AB
18:45 - 20:15 MD1 Floor Planteydt
Hidde Frenk
veld 2 - CD
19:45 - 21:15 MB2 Hans Laoh veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Bas Ligthart veld 2
20:30 - 22:00 Heren 1 Dirk Doop
Martijn Eerden
veld 1
20:30 - 22:00 MA2 Bart van Raalte veld 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 F 1e jaars groep Bas Ligthart
Floor Planteydt
veld 1 - AB
14:00 - 15:00 M6E1 Bart van Raalte veld 2 - AB
14:00 - 15:00 MF2 Duco Bos
Thijs Bos
veld 4 half
15:15 - 16:15 Instroom JJ Thijs Bos
Duco Bos
veld 4 half
15:15 - 16:15 M6E2 Bart van Raalte
Gerben Enderman
Jolien van de Leur
veld 2 - AB
15:15 - 16:15 M6E3 Gerben Enderman
Emilie Bloemers
veld 2 - AB
15:15 - 16:15 M6E4 Bart van Raalte veld 2 - AB
15:15 - 16:15 MF1 Bas Ligthart
Jasmijn in 't Veld
veld 1 - AB &2x JD1
15:15 - 16:15 MIXF1 Floor Planteydt
Jurre in 't Veld
veld 1 - AB &2x JD1
16:30 - 17:45 Funkey Daniella van Nieuwenborg
Loek van Nieuwenborg
Danielle de Haan
veld 4 half
16:30 - 17:30 M8E1 Bart van Raalte
Roos Blijleven
Sascha Verkleij
veld 2 - AB
16:30 - 17:30 M8E2 Myrthe van der Kraan veld 2 - AB
16:30 - 17:30 M8E3 Bas Ligthart veld 1 - AB
16:30 - 17:30 M8E4 Bas Ligthart veld 1 - AB
16:45 - 18:15 MC3 Evelien Lindaart veld 3 - AB
17:45 - 19:15 MC2 Floor Planteydt
Frank Walraven
veld 2 - AB
18:00 - 19:00 G1 team Nieko Rop veld 4 half
18:00 - 19:30 MD2 Joachim van der Have veld 3 - CD
18:30 - 20:00 MB4 Bas Ligthart veld 3 - AB
18:45 - 20:15 MA1 Bart van Raalte veld 1 - AB
18:45 - 20:15 MB3 Jasmijn van Groen veld 2 - CD
18:45 - 20:15 MC1 Lieke Appels veld 1 - CD
19:15 - 20:45 MA1 Corvin Janssen veld 4 half
19:45 - 21:15 MB5 Joachim van der Have veld 3 - CD
20:15 - 21:45 MA3 Bas Ligthart veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Bart van Raalte veld 1
20:30 - 22:00 Dames 3 Roos van Pelt-Velberg veld 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JC1 Bart van Raalte veld 1 - CD
16:45 - 18:00 MC4 Bas Ligthart veld 3
16:45 - 18:00 MC5 Bas Ligthart
Hidde Frenk
veld 3
17:00 - 18:30 JC2 Gijs van Wijk veld 1 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Olivier Abee
Sander van Duffelen
veld 2 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Tjerk van Nieuwenborg veld 2 - CD
17:00 - 18:30 MD5 Tessa van der Winden
Zoë van den Heuvel
veld 4 half
18:30 - 20:00 MD3 Joachim van der Have
Viviana Sentel
veld 3 - AB
18:30 - 20:00 MD4 Anniek van Gent
Quinte Krol
veld 3 - CD
18:45 - 20:15 JA1 Bas Ligthart veld 1 - CD
18:45 - 20:15 JB1 Jaap Frankema
Dirk Doop
veld 1 - AB
18:45 - 20:15 MB1 Bart van Raalte veld 2 - AB
18:45 - 20:15 MB2 Hans Laoh veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Bas Ligthart veld 1
20:30 - 22:00 Heren 2 Tjerk van Nieuwenborg veld 2
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Gerard Boks veld 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 Bart van Raalte
Micha Sarneel
Sam de Joode
veld 1 - AB
17:00 - 18:30 MD1 Floor Planteydt
Hidde Frenk
veld 1 - CD
17:15 - 18:45 MA2 Bart van Raalte veld 1 - AB
17:30 - 19:00 JA2 Daniel van Liempd veld 2 - AB
18:00 - 19:30 MC3 Peter Herbert veld 2 - CD
18:45 - 20:15 MC2 Floor Planteydt veld 4 half
19:30 - 21:00 D1 Strafcorners Trainingsgroep veld 1 Selectie Dames 1, 2e jrs Meisjes A + Dames2
19:30 - 21:00 Dames 2 Bart van Raalte veld 3
19:30 - 21:00 Dames 3 Roos van Pelt-Velberg veld 2
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 M6E1 Judith Wagemakers veld 1 - A
09:30 - 11:00 M6E2 Bianca Staal - De Wit veld 1 - C
09:30 - 11:00 M6E3 Ronald Verkuijl veld 1 - C
09:30 - 11:00 M6E4 Marcel de Jong veld 1 - A
09:30 - 11:00 M8E1 Willemijn van den Heuvel veld 4 half
09:30 - 11:00 M8E2 Arvid Jongenotter veld 4 half
09:30 - 11:00 M8E3 veld 3 - A
09:30 - 11:00 M8E4 veld 3 - B
09:30 - 11:00 MF1 veld 2 - A
09:30 - 11:00 MF2 veld 2 - B
09:30 - 11:00 MIXF1 veld 2 - C
11:30 - 13:30 MD2 Joachim van der Have
Sander Korevaar
veld 1 - AB
11:30 - 13:30 MD3 Viviana Sentel veld 1 - CD
14:00 - 16:00 MB2 Hans Laoh veld 1 - AB
14:00 - 16:00 MB3 Jasmijn van Groen veld 1 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 15:00 JA1 Olivier Böhmer veld 1 - AB
13:00 - 15:00 JB1 Jaap Frankema veld 1 - CD
Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
8-6    Voortgezette keepersoplei
10-6    Ledenvergadering
14-6    Laatste wedstrijddag met
15-6    Voortgezette keepersoplei
22-6    Voortgezette keepersoplei
4-7    Afsluiting lustrumjaar -
5-7    Afsluiting lustrumjaar -
Hele agenda
Handige links