Volvo Clubbonus
Bekijk de film


Foto's


Bekijk de foto's op de stream


Widget door Weerplaza



Wedstrijdschema
laat schema zien voor

20 januari | jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MF1 52577 VMHC Pollux MF1 5 11:10 12:00 GOUDA info
MF1 52596 Hockey Club Rotterdam MF3 5 10:05 11:00 GOUDA info
MF2 52641 Hockey Club Rotterdam MF2 0 10:30 11:00 RIJSWIJK info
MF2 52636 Rijswijksche Hockey Club MF2 0 11:05 12:00 RIJSWIJK info
MF3 52871 HV Westland MF4 0 10:15 11:00 SPIJKENISSE info
MF3 52891 R.G.H.C. Tempo '34 MF3 0 10:45 12:00 SPIJKENISSE info
MF4 52811 Hockey Club Rotterdam MF9 5 10:30 11:00 GOUDA info
MF4 52821 Hockey Club Rotterdam MF11 5 11:05 12:00 GOUDA info
JF1 52567 VMHC Pollux MIX F1 38 11:10 12:00 NAALDWIJK info
JF1 52556 Hockey Club Rotterdam JF5 38 10:05 11:00 NAALDWIJK info

20 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 zaal 35029 H.C. HISALIS D1 8 19:15 19:55 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Dames 1 zaal 35043 VMHC Pollux D1 8 20:55 21:35 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
M8E3 zaal 44428 HC De Hoeksche Waard M8E4 8 09:25 10:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
M8E3 zaal 44454 HCGO M8D1 8 08:05 08:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
MC1 zaal 46093 OMHC MC1 45 11:25 12:40 GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
MC1 zaal 47121 G.H.C. RAPID MC1 45 10:45 12:00 GORINCHEM
Let op: Uittenue mee!   
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
ME5 zaal 42369 D.H.C. Hudito ME4 29 09:50 10:50 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
ME5 zaal 42319 Hockey Club Rotterdam ME13 29 09:10 10:10 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
ME6 zaal 42602 HC Nieuwkoop ME2 8 09:25 10:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ME6 zaal 42631 MHC Forescate ME7 8 08:05 08:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48082 ZAAL HGC JB2 - Forescate JB2 8 11:15 11:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44402 ZAAL Hoeksche Waard M8E4 - Goeree Overflakkee M8D1 8 09:15 09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ZAALBLOK 42554 ZAAL Nieuwkoop ME2 - Forescate ME7 8 09:15 09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 35256 Leidse Hockey Club Roomburg H1 8 17:35 18:15 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 35244 Schoonhovense MHC H1 8 19:15 19:55 GOUDA
Let op: Uittenue mee!   
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
JB1 zaal 48501 HGC JB2 8 10:05 10:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
JB1 zaal 48680 MHC Forescate JB2 8 11:25 12:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
JE3 zaal 41424 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE7 25 12:45 13:40 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
JE3 zaal 41415 HC Delfshaven JE1 25 12:05 13:00 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1


Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
26-1    Klaverjassen
6-2    ALV
10-2    Carnavalsfeest D- en E-je
17-2    Veldhockeytoernooi B- en
23-2    Klaverjassen
24-3    Bitjeshappen
30-3    Klaverjassen
Hele agenda
Handige links