Volvo Clubbonus
Bekijk de film


Foto's


Bekijk de foto's op de stream


Widget door Weerplaza



Wedstrijdschema
laat schema zien voor

28 oktober | jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1 31394 Klein Zwitserland M8E4 11:45 12:30 veld 4, half   info
M8E2 31169 MHV Forcial M8E1 50 09:10 10:30 uit -   info
  zo 23/10 gewijzigd  
M8E3 31332 Schoonhovense MHC M8E1 13:30 14:00 veld 4, half   info
  Let op Schoonhoven afwijkend tenue  
M8E4 31366 HC Pijnacker M8E3 25 11:05 12:00 uit -   info
ME5 32285 MHC Forescate ME11 35 09:10 10:15 uit -   info
ME6 32350 HC Nieuwkoop ME2 09:00 09:30 veld 2  info
  Veld 2a  
ME7 32349 HCRB ME5 09:00 09:30 veld 2  info
  Veld 2b  
ME8 32300 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh ME3 30 09:00 10:00 uit -   info
MF1 34114 Schoonhovense MHC MF2 10:30 11:00 veld 4, half   info
  Let op Schoonhoven afwijkend tenue  
MF2 34101 HC De IJssel MF1 15 09:45 10:30 uit -   info
MF3 34119 HC Alphen MF2 25 07:35 08:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MIX F1 30846 G.H.C. RAPID JF1 10:30 11:00 veld 4, half   info
  Let op Rapid afwijkend tenue  
J8E1 29625 HV Bleiswijk J8E1 08:45 09:30 veld 4, half   info
  Let op Bleiswijk afwijkend tenue  
JE2 30046 HC Schiedam JE3 09:00 09:30 veld 2  info
  Veld 2d  
JE3 30013 OMHC JE4 20 09:25 10:15 uit -   info
  Veld 1c  

28 oktober | junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 23457 Hockey Club Rotterdam MA2 11:30 12:30 veld 1  info
Fluiten: Marije Appels (Dames 1) en Rose Visser (Dames 1)
MA2 23926 HC Alphen MA3 15:30 16:00 veld 1  info
  Let op Alphen afwijkend (geen zwart!) tenue  
Fluiten: Anne Siebring en Arno Gosselink
MA3 24339 HCRB MA2 15:00 15:30 veld 3  info
Fluiten: Jasmijn van Marrewijk (Dames Jong 1) en Lisa Kempff (Dames Jong 1)
MB1 24808 HV Victoria MB2 20 10:25 11:45 uit -   info
MB2 24766 Ring Pass Delft MB2 30 15:30 17:00 uit -   info
MB4 25638 Berkel Rodenrijs MB5 30 15:15 16:30 uit -   info
MB5 26112 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB9 15 07:45 08:45 uit -   info
MC1 26588 hdm MC2 30 14:30 16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC2 26917 HV Victoria MC3 20 15:25 16:45 uit -   info
MC3 27349 R.G.H.C. Tempo '34 MC3 30 11:00 12:15 uit -   info
MC4 27729 HC De IJssel MC4 11:45 12:30 veld 3  info
Fluiten: Carmen van Deventer (MA2) en Femke Burghoorn (MA2)
MC5 28163 HC Alphen MC8 13:30 14:00 veld 2  info
  Let op Alphen afwijkend (geen zwart!) tenue  
Fluiten: Auke Meij en Constantijn Enders
MD1 34583 Berkel Rodenrijs MD3 30 14:30 16:00 uit -   info
MD2 29158 Hockey Club Rotterdam MD12 25 13:20 14:30 uit -   info
MD3 29088 HV Victoria MD8 10:30 11:00 veld 2  info
Fluiten: Milan van der Aa (JB1) en Olivier van den Bergh (JB1)
MD4 29515 Noordwijk MD6 50 14:55 16:30 uit -   info
MD5 29400 Klein Zwitserland MD10 35 13:25 14:30 uit -   info
JA1 20491 Leidse Hockey Club Roomburg JA1 30 12:30 14:15 uit -   info
JA2 20861 Berkel Rodenrijs JA3 14:45 15:30 veld 2  info
Fluiten: Jorrit van der Plas (Heren 2) en Pieter Spijk (Heren 2)
JB1 21086 HCRB JB1 13:15 14:15 veld 1  info
Fluiten: Tycho Berend (Heren 1) en Bob van Doorn (Heren 1)
JB2 21407 HC Voorne JB2 13:30 14:00 veld 3  info
Fluiten: Hans van Raalte (ledengroep niet spelende leden, ereleden) en Ruud van der Star
JC1 21912 Barendrecht JC1 10:00 10:45 veld 1  info
  Let op Barendrecht afwijkend tenue  
Fluiten: Hidde Frenk (JB1) en Daan Guchelaar (JB1)
JC2 22332 Berkel Rodenrijs JC3 10:30 11:00 veld 3  info
Fluiten: Quinten Fisser (JB1) en Guillaume de Werd (JB1)
JD1 22726 hdm JD2 08:15 09:00 veld 1  info
  Let op HDM afwijkend tenue  
Fluiten: Mijke de Jong (MA1) en Annabel de Heer (MA1)
JD2 23006 Berkel Rodenrijs JD3 11:50 12:30 veld 2  info
Fluiten: Luka Heerkens (JA2) en Olivier Elderenbosch (JA2)


Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
24-10    Scheidsrechterscursus
25-10    Bestuursvergadering
31-10    Bezoek B&W
31-10    Scheidsrechterscursus
7-11    Scheidsrechterscursus
8-11    Zaalhockey voorlichtingsa
14-11    Examen scheidsrechterscur
Hele agenda
Handige links