Trainingsschema
Dit schema loopt van 17-9-2018 t/m 22-9-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J8E1 Bas Ligthart
Julius Lodiers
veld 2 & 2x JB1
16:30 - 17:30 J8E2 Bas Ligthart veld 2 & 2x JB1
16:30 - 17:30 JE3 Bas Ligthart veld 2 & 2x JB1
17:00 - 18:00 Keepers JD1-JD2-JC2 veld 4 half - AB Mik de Baare?
17:00 - 17:45 Keeperscarrousel E-jeugd Cecile Noordermeer
Lisanne van de Leur
Marre Van Gent
veld 4 half - CD
17:15 - 18:45 MD4 Ilona Verkleij
Evelien Lindaart
veld 1 - CD
17:45 - 18:45 M8E1 Bas Ligthart
Hidde Frenk
Charlotte Spoor
Tessa Van Der Winden
veld 1 - AB
17:45 - 18:45 ME5 Bas Ligthart
Sofie Barthel
Veerle Valk
veld 1 - AB
18:00 - 19:00 Keepers MB1-MC1-MC2-JC1 veld 4 half - AB Mik de Baare?
18:00 - 19:30 MD1 Roos van Pelt-Velberg
Rosa Munters
veld 3 - AB
18:00 - 19:00 ME7 Peter Herbert
Anniek van Gent
Quinte Krol
veld 2
18:00 - 19:00 ME8 Peter Herbert
Juno Mees
veld 2
18:00 - 19:00 ME9 Peter Herbert
Bo Mees
veld 2
19:00 - 20:30 JC1 Hidde Frenk
Olivier Böhmer
veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Keepers MD1-MD2-MC3 veld 4 half - AB Mik de Baare?
19:00 - 20:30 MB1 Corvin Janssen veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MC4 Peter Herbert veld 2 - AB
19:30 - 20:45 trimhockey maandag Saskia Appels veld 2 - CD
19:45 - 21:15 MA2 Roos van Pelt-Velberg veld 3 - AB
19:45 - 21:15 MB3 Bas Ligthart
Ima Boevé
veld 3 - CD
20:00 - 21:00 Keepers MA2-MA3-MTr veld 4 half - AB Mik de Baare?
20:45 - 22:15 trimhockey maandag Joeri Bertels veld 1
21:00 - 22:00 Keepers D1-MA1-JA1 veld 4 half - AB Mik de Baare?
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD2 Bart van Raalte veld 2 - AB
16:30 - 18:00 MC2 Abbey Dijkgraaf
Floor Planteydt
veld 2 - CD
17:00 - 18:30 JC2 Li Qing van Dasselaar veld 1 - AB 1x JA1 (carrousel)
17:00 - 18:30 MC3 veld 3 - AB 2x MA1
17:00 - 18:30 MC6 veld 3 - CD trainers: 1x MA1, 1x MB2
17:00 - 18:30 MD2 Lise Duijvestijn
Mirthe de Vos
veld 1 - CD
18:00 - 18:45 Keepers JB1-MB2-MB3 Rik van Tussenbroek veld 4 half - AB (en Bente Gosselink?)
18:45 - 20:15 JA1 Dirk Doop veld 3 - AB
18:45 - 20:15 JB1 Esther van Dijk
Maurits van den Tweel
veld 1 - AB
18:45 - 20:15 JD1 Laurens van Hooft
Tygo Keller
veld 3 - CD
18:45 - 20:15 MA1 Bart van Raalte veld 2 - AB
18:45 - 20:15 MB2 Floor Planteydt veld 2 - CD
18:45 - 20:15 MB5 Bastiaan van Gils
Daniel van Liempd
veld 4 half
18:45 - 20:15 MC1 Amber van Wanrooij
Pax van Nieuwpoort
veld 1 - CD
20:30 - 22:15 Dames 1 Bas Ligthart veld 1
20:30 - 22:00 Dames 2 Bart van Raalte veld 2
20:30 - 22:15 Heren 1 Dirk Doop
Martijn Eerden
veld 3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:15 - 15:15 F 1e jaars groep Bas Ligthart
Floor Planteydt
veld 1 - AB &2x JD1
14:15 - 15:15 Instroom JJ veld 4 half
14:15 - 15:15 JE3 Bart van Raalte veld 1 - CD
15:30 - 16:30 J8E1 Bart van Raalte veld 1 - CD
15:30 - 16:30 J8E2 Suki van den Heuvel Rijnders
Bart van Raalte
veld 1 - CD
15:30 - 16:30 M8E3 Floor Planteydt veld 2 - AB &1x MC1, 1x JC1
15:30 - 16:30 M8E4 Floor Planteydt veld 2 - AB &1x MC1, 1x JC1
15:30 - 16:30 MF1 Bas Ligthart
Gerben Enderman
veld 1 - AB &2x MD1
15:30 - 16:30 MIX F2 Bas Ligthart
Gerben Enderman
veld 1 - AB &2x MD1
16:30 - 17:45 Funkey Floor Planteydt
Loek van Nieuwenborg
veld 4 half
16:45 - 17:45 M8E1 Bart van Raalte
Eva Ehlert
veld 2 - AB &1x MB1
16:45 - 17:45 M8E2 Bas Ligthart
Zoë Payne
veld 1 - AB
16:45 - 17:45 ME5 Bart van Raalte
Naomi van Vugt
Rebecca Voordenhout
veld 2 - AB &1x MB1
16:45 - 17:45 ME6 Bas Ligthart
Charlotte Loke
Renske Bousema
veld 1 - AB
17:00 - 18:30 MD1 Roos van Pelt-Velberg
Lisa Velberg
veld 1 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Sheyann Boegheim
Xaunley Busse
veld 2 - CD
17:00 - 18:30 MD4 Dana Dijkgraaf
Laura Odijk
veld 3 - CD
17:00 - 18:30 MD5 Carlijn Frenk
Noa Pannekeet
Puck Wiegers
veld 3 - AB
18:00 - 19:00 G1 team Floor Planteydt veld 4 half
18:00 - 19:30 MC5 Eva van Dijk
Ivonne van der Heiden
veld 2 - AB
18:45 - 20:15 JB2 Hans Laoh veld 3 - AB
18:45 - 20:15 MA2 Roos van Pelt-Velberg veld 1 - CD
18:45 - 20:15 MB1 Bart van Raalte veld 1 - AB
18:45 - 20:15 MB3 Bas Ligthart
Ima Boevé
veld 2 - CD
18:45 - 20:15 MB4 Jasmijn van Groen veld 3 - CD
19:30 - 22:30 Cursus / TK GMHC veld 4 half
19:45 - 21:15 MA3 Floor Planteydt veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Bas Ligthart veld 1 - CD
20:30 - 22:00 MA4 Bart van Raalte veld 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 ME7 Bas Ligthart
Femke Mooij
Zoë van den Heuvel
veld 2
16:15 - 17:15 ME8 Bas Ligthart
Tara Staring
veld 2
16:15 - 17:15 ME9 Bas Ligthart
Semme Heisterborg
veld 2
16:45 - 18:00 MC5 Bart van Raalte veld 3 Carrousel
16:45 - 18:00 MC6 Bart van Raalte veld 3 Carrousel
17:00 - 18:30 JD1 Laurens van Hooft
Tygo Keller
veld 1 - AB
17:00 - 18:30 JD2 veld 1 - CD trainers: 2x JB1
17:15 - 18:30 MC3 Bas Ligthart veld 2 Carrousel
17:15 - 18:30 MC4 Bas Ligthart veld 2 Carrousel
18:30 - 20:00 JC1 Christiaan de Waal
Olav van den Nieuwendijk
veld 3 - AB
18:30 - 20:00 JC2 veld 3 - CD Trainers: 2x H1
18:45 - 20:15 JA1 Dirk Doop veld 1 - CD
18:45 - 20:15 JB1 Esther van Dijk
Maurits van den Tweel
veld 2 - AB
18:45 - 20:15 MA1 Bart van Raalte veld 1 - AB
18:45 - 20:15 MB2 Floor Planteydt veld 4 half
18:45 - 20:15 MC1 Amber van Wanrooij
Mirthe de Vos
veld 2 - CD
20:30 - 22:15 Dames 1 Bas Ligthart veld 3
20:30 - 22:00 Dames 2 Bart van Raalte veld 2 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Dirk Doop
Martijn Eerden
veld 1
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A veld 2 - AB Zelf
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 trimhockey vrijdag Saskia Appels veld 1
16:00 - 17:00 M8E3 Bart van Raalte
Dionne Mannke
Sascha Verkleij
Olivier Abee
veld 1 - CD
16:00 - 17:00 M8E4 Bart van Raalte
Roos Blijleven
Thirza Franken
veld 1 - CD
16:45 - 18:15 MD5 Dana Dijkgraaf
Laura Odijk
veld 1 - AB
17:00 - 18:15 MA3 Floor Planteydt veld 2 Carrousel Trainers: 2x D2
17:00 - 18:15 MA4 Floor Planteydt veld 2 Carrousel Trainers: 2x D2
17:15 - 18:15 M8E2 Bart van Raalte
Cato Krol
Jasmijn Suijkerbuijk
veld 1 - CD
17:15 - 18:15 ME6 Bart van Raalte
Jitta Spruit
Phileine van der Aa
veld 1 - CD
18:30 - 20:00 JB2 Hans Laoh veld 1 - AB
18:30 - 19:15 Keepers MC4-MD3-MD4 Laura Odijk veld 4 half - AB Laura Odijk?
18:30 - 20:00 MC2 Floor Planteydt veld 1 - CD &1x MB1 (car)
18:30 - 20:00 MD2 Peter Herbert veld 2 - CD
18:30 - 20:00 MD3 Rosa Munters
Rosanne Valk
veld 2 - AB
18:45 - 20:00 MB4 veld 3 Carrousel Trainers: 2x Dames1
18:45 - 20:00 MB5 veld 3 Carrousel Trainers: 2x Dames1
20:15 - 21:45 Heren 2 Tjerk van Nieuwenborg veld 1 - AB
20:15 - 21:45 Heren Jong 1 Tjerk van Nieuwenborg veld 1 - CD Combitraining met H2
Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
21-9    Basis opleiding coaching
4-10    keepersopleiding introduc
10-10    Bestuursvergadering
11-10    Keepersopleiding introduc
22-10    Herfstkamp
1-11    Keepersopleiding introduc
8-11    Keepersopleiding introduc
Hele agenda
Handige links