Wedstrijdschema
laat schema zien voor

15 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1 zaal 41436 OMHC M8E1 20 11:10 12:10 NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
M8E1 zaal 41206 HC De IJssel M8E2 20 10:30 11:30 NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
M8E2 zaal 38145 HV Bleiswijk M8E1 20 16:00 16:50 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
M8E2 zaal 38026 HC Waddinxveen M8E1 20 15:20 16:10 BLEISWIJK
Let op: Uittenue mee!   
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
M8E3 zaal 40437 HV Bleiswijk M8E2 25 13:15 14:10 BERGSCHENHOEK
Let op: Uittenue mee!   
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
M8E3 zaal 40230 Hockey Club Rotterdam M8E7 25 13:55 14:50 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MB1 zaal 47655 HV Westland MB2 0 10:00 10:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
MB1 zaal 47613 HC Ypenburg MB1 0 11:20 12:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
MB3 zaal 47356 HV Bleiswijk MB12 20 13:20 14:10 MOERKAPELLE
Op Moer, Sportcentrum
Raadhuisstraat 40
2751AW MOERKAPELLE
hal: Veld 1
MB3 zaal 47398 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB6 20 12:40 13:30 MOERKAPELLE
Op Moer, Sportcentrum
Raadhuisstraat 40
2751AW MOERKAPELLE
hal: Veld 1
MB4 zaal 47049 Klein Zwitserland MB9 0 11:20 12:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
MB4 zaal 47007 HDS MB3 0 10:00 10:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
MB5 zaal 47331 G.H.C. RAPID MB5 25 15:15 16:10 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
MB5 zaal 47434 Ring Pass Delft MB5 25 15:55 16:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
MC1 zaal 45194 HC Capelle MC1 20 11:05 12:10 ZOETERMEER
Let op: Uittenue mee!   
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
MC1 zaal 45225 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC3 20 10:25 11:30 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
ME5 zaal 39753 Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME10 20 10:00 10:50 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
ME5 zaal 39550 HV Bleiswijk ME4 20 09:20 10:10 ZOETERMEER
Let op: Uittenue mee!   
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
ME6 zaal 39657 Ring Pass Delft ME8 25 08:35 09:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ME6 zaal 39547 HC Pijnacker ME7 25 09:15 10:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ME7 zaal 38318 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs ME7 30 13:20 14:20 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
ME7 zaal 38227 HCRB ME5 30 12:40 13:40 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
ME8 zaal 39002 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs ME9 30 11:20 12:20 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
ME8 zaal 38866 V.M.H.C. CARTOUCHE ME11 30 10:40 11:40 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
ME9 zaal 41162 HC Nieuwkoop ME3 0 08:15 08:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ME9 zaal 41273 Leidse Hockey Club Roomburg ME8 0 09:35 10:05 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ZAALBLOK 46980 ZAAL HDS MB3 - Klein Zwitserland MB9 0 11:25 11:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43160 ZAAL Rotterdam JC7 - Waddinxveen JC1 0 09:25 09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47690 ZAAL Westland MB2 - Ypenburg MB1 0 11:25 11:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ZAALBLOK 41383 ZAAL Nieuwkoop ME3 - Roomburg ME8 0 09:25 09:25 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
J8E1 zaal 40597 Dordrechtse Mixed Hockey Club J8E2 35 12:40 13:45 SLIEDRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
J8E1 zaal 40488 R.H.V. Leonidas J8E2 35 13:20 14:25 SLIEDRECHT
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
J8E2 zaal 41249 MHV Evergreen J8E1 35 09:45 10:50 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
J8E2 zaal 41366 HC De IJssel J8E1 35 09:05 10:10 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
JA11 zaal 48828 L.S.C. ALECTO JA12 35 15:45 16:50 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
JA11 zaal 48630 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JA11 35 17:05 18:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
JC2 zaal 43145 Hockey Club Rotterdam JC7 0 08:15 08:45 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
JC2 zaal 43174 HC Waddinxveen JC1 0 09:35 10:05 GOUDA
Let op: Uittenue mee!   
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1


Laatste nieuws
Nieuws categorieën
Agenda
12-12    Algemene Ledenvergadering
14-12    Kerstgala
21-12    Klaverjassen
25-1    Klaverjassen
9-2    Carnavalsfeest D- en E-je
22-2    Klaverjassen
17-3    SuperSunday & huldiging z
Hele agenda
Handige links